Наши плей-листы

XSPF (сохранить) - это плейлист для мультимедиа проигрывателя, сохраненный в открытом формате XSPF, основанном на стандарте XML. Файл содержит список воспроизведения, включающий названия композиций, ссылки на них в интернете или пути к медиафайлам на диске. Работу с плейлистами в формате XSPF поддерживают такие известные плееры, как AIMP, WinampVLC media player и другие
M3U (сохранить) - это плейлист (список воспроизведения), содержащий список музыкальных композиций или видеороликов для воспроизведения в мультимедиа проигрывателе. Плейлист хранит только ссылки на местоположения файлов с музыкой или видео, но не сами файлы. Формат плейлистов M3U поддерживают такие медиаплееры, как Проигрывателя Windows MediaVideoLAN VLC media playerNullsoft Winamp, Apple iTunes и другие.
Подробнее

"КОТЕЛЬВА FM" у додатку для радіомовлення PCRADIO

Ми повідомляємо Вам  радіостанція "КОТЕЛЬВА FM" у додатку для радіомовлення PCRADIO в Інтернеті. Також присутні сотні радіостанцій різних жанрів доступні у швидкому та маленькому радіопрогравачі. Тепер ви можете слухати нашу станцію у високій якості навіть при низькому швидкості підключення до Інтернету. Насолоджуйтесь улюбленими радіостанціями скрізь - будьте за кермом автомобіля чи пікніком з друзями - все, що вам потрібно, це мобільний Інтернет (24 Кбіт / сек і більше). PCRADIO - це економія акумулятора, яку можна керувати за допомогою гарнітури.
Подробнее

Підтримка проекту

Проекту завжди необхідна підтримка, а особливо на перших стадіях розвитку!
Ми звертаємось до вас, шановні слухачі та читачі, ви творці майбутнього, від вас багато залежить.
Звичайно ви можете сидіти, склавши руки і чекати поки інші працюють, а можете внести вклад в розвиток діла.
Якщо кожен зробить свій невеличкий внесок (будь це стаття, репортаж, порада чи інше), то ми усі з Вами отримаємо повноцінний канал, сайт та ефір радіостанції з безліччю матеріалу.
Подробнее